لایت باکس گردان

ساخت لایت باکس گردان

لایت باکس گردان تابلوسازی برند تابلو

ساخت و تولید انواع لایت باکس گردان یا همان لایت باکس چرخشی در مجموعه تابلوسازی برند تابلو با شیوه جدید و انحصاری در حال انجام است.

از ویژگی های منحصربه‌فرد لایت باکس گردون استفاده از موتور هوشمند است که در اثر فشار در سطح تابلو توسط مانع یا باد و جلوگیری از چرخش آن آسیبی به موتور وارد نمی‌شود.

سطح دو طرف تابلوی لایت باکس گردان به صورت وکیوم شده می‌باشد که زیبایی آن را دو چندان می‌کند.

درباره طراحی لایت باکس های گردان

معمولا مشتریان ما طرح هایی دارند که نمی‌شود به صورت لیزری روی پلکسی گلاس برش داد و روی سطح وکیوم شده چسباند. به عبارت دیگر طرح مورد نظر آن‌ها دارای سایه روشن و تصاویر است که راهی جز چاپ ندارد. و انتخاب با مشتری است که چاپ انجام دهد یا از قطعات برش خورده با طول عمر بالاتر برای معرفی خدمات و محصولات خود استفاده نماید.

آیا لایت باکس گردان ارزان داریم

بله طبیعتا می‌توان ارزان تر هم لایت باکس گردان را تولید کرد، و از کیفیت متریال در ساخت تابلو کاهش داد، برای نمونه می‌توان قطر ورق آهن را کاهش داد و از سیستم روشنایی و رنگ ارزان تری استفاده نمود. با توجه به موقعیت اقلیمی شما و مدت زمان کارکرد تابلو پیشنهاد می‌شود از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

البته لایت باکس اسنپ فریم, لایت باکس پارچه ای و لایت باکس کریستالی جزء لایت باکس های گردان نیستند. با این حال تابلوساز برند تابلو در این زمینه ارائه خدمات دارد.

جهت مشاوره بیشتر درباره لایت باکس با شماره ۰۹۱۲۳۰۳۹۰۶۰ تماس بگیرید.

فیلم تابلو گردان

نمونه کارهای ما

لایت باکس چرخشی

4.8/5 (6 نظر)