لایت باکس کریستالی

لایت باکس کریستالی یکی از زیباترین و بهترین نوع لایت باکس برای محیط‌های داخلی بوده و ضخامت کم، کیفیت بالای چاپ و نور حاشیه، زیبایی و جلوه خاصی به آن داده است. امروزه لایت باکس کریستالی به دلیل روشنایی کافی و مصرف کم برق، بسیار مورد توجه قرار گرفته و در بین مشتریان جایگاه ویژه ­ای پیدا کرده است.  این نوع لایت باکس­ در شب و روز از روشنایی و نور زیبایی برخوردار هستند. همچنین مشتری می‌تواند به راحتی طرح چاپ داخل آن را تعویض کند.

کریستال لایت باکس

از مزایای لایت باکس کریستالی می‌توان به قابلیت حمل آسان، مصرف کم برق و دوام نور اشاره کرد. در طراحی و ساخت لایت باکس­ های معمولی، برای تبلیغ و نمایش محصول نمی­توان از چاپ استفاده کرد؛ اما لایت باکس کریستالی این مشکل را برطرف کرده و بر اساس چاپ روی متریال بک لایت و دیگر خصوصیات عمده آن، از جمله نور تماما همگن، توانسته جلوه بسیار زیبایی به این محصول بدهد.

متریال مورد استفاده در ساخت تابلو لایت باکس کریستالی :

برای ساخت این نوع تابلو از متریال پلکسی گلاس شیشه ای و اس ام دی شاخه ای باریک با قطر نزدیک به 5 میلی استفاده می‌شود. این موضوع از ویژگیهای منحصر به فرد محصول است که موجب نازک شدن و حجم کم آن می‌شود. همچنین باعث سبک شدن و کاهش وزن آن شده که جلوه های خاص و زیبایی برای مخاطبان به نمایش می‌گذارد. تابلو لایت باکس کریستالی معمولا به شکل مستطیل طراحی و ساخته می­شود اما بر حسب نیاز و شرایط خاص مکان، می­توان این نوع تابلو را در اشکال لوزی، دایره و 6 ضلعی نیز تولید کرد.

نوع چاپ در طراحی و تولید لایت باکس کریستالی :

برای تولید لایت باکس کریستالی، از چاپ بک لایت استفاده می‌کنند که به وسیله دستگاه‌های چاپ دیجیتال و ایندور قابل چاپ کردن است. نوع کاغذ بک لایت نیز ویژگی هایی دارد که موجب می‌شود نور از پشت آن عبور کرده و جلوه های زیبایی برای مخاطب نمایش دهد.

میزان برق مصرفی در تابلو لایت باکس کریستالی :

در ساخت این مدل تابلوهای لایت باکس از اس ام دی­ های 12 ولت استفاده شده و با توجه به مصرف مناسب یا کم مصرف بودن، نسبت به سایر تابلوهای تبلیغاتی پرمصرف، برق کمتری مصرف می‌کند. بنابراین این نوع تابلو برای تبلیغ گزینه مناسبی بوده و در اولویت قرار دارد. البته نسبت به دیگر تابلوها، وزن کمتری داشته و تقریبا به اندازه یک تلویزیون ال ای دی نازک می‌باشد. به دلیل تابش نور از پشت عکس، برای تبلیغات و دکور و زیبا کردن فضا، گزینه مناسبی است.

فضای مناسب برای تابلو لایت باکس کریستالی :

در جاهایی که نورگیر کافی و مناسب ندارند،  برای ایجاد حس خوب و مناسب در فضا و در تمام ساعات شبانه روز، می­توان با استفاده از تصاویر منظره، طبیعت و اشکال گوناگون از زیبایی این تابلو استفاده کرد.

یکی از ضرورتهای هر کالا، مربوط به تبلیغ آن است. تابلو لایت باکس کریستالی ، اهداف و مطالب موسسات و شرکت‌ها را می‌تواند به سرعت بین مردم ارائه دهد.

ویژگیهای تابلو لایت باکس کریستال :

  • پخش نور یک دست و کامل به تمام سطح تصویر
  • مصرف کم انرژی نسبت به سایر روش‌ها
  • تعویض راحت و سریع تصویر لایت باکس
  • عمر بالا به دلیل استفاده از SMD lighting
نمونه کارهای ما