تابلو رو میزی (پرسنلی)

تابلو رومیزی (پرسنلی) بیشتر در ادارات و سازمان­ها، به منظور درج نام یا سمت کارمندان استفاده می­شود. جنس تابلو رومیزی اداری معمولا از پلکسی گلس بوده و بدلیل خواص مکانیکی خاص این ماده، برای تولید انواع تابلوهای اداری و رومیزی به کار می­رود. رنگ صفحه اصلی تابلو رومیزی بسیار متنوع می­باشد و جنس حروف روی آن از پلکسی طلایی ، مولتی استایل یا سایر رنگهای پلکسی گلاس است. حروف روی تابلو معمولا از حد مجاز نباید کوچکتر باشند در غیر این صورت برش و نصب آن­ها روی صفحه اصلی ممکن نخواهد بود.

در تابلو رومیزی پرسنلی می­توان انواع مختلف لوگو بر روی آن­ها درج کرد. همچنین امکان درج لوگو سازمانی در گوشه این تابلو وجود دارد. اکثر لوگوها به علت داشتن جزئیات ریز قابل برش و نصب نیستند. به همین علت لوگو و آرم­های شرکتی و سازمانی معمولا از طریق حکاکی بر روی ورق­های مولتی استایل طراحی و ساخته می­شوند. می­توان قطعه حکاکی شده لوگو را با رنگی متفاوت از نوشته­ ها انتخاب کرد.

پلکسی گلس نوعی پلی کربنات بوده و  به علت ظاهر براقی که دارد،  بسیار مورد استفاده قرار می­گیرد. این ماده در مقایسه با شیشه، مقاومت ضربه­ ای بیشتری دارد.

البته متریالهای زیبای دیگری نیز مانند استیل ، چوب ، ام دی اف و … به صورت ترکیبی در ساخت تابلو رومیزی مورد استفاده قرار میگیرند که در قیمت آن تاثیر گذارند.

ویژگی­های تابلو رومیزی (پرسنلی) :

در انتخاب تابلو رومیزی باید موارد زیر را در نظر گرفت:

  • کیفیت و ماندگاری محصول در مدت طولانی، به متریال به کار رفته در ساخت تابلو بستگی دارد.
  • مشخصات تابلو مانند اسم سمت یا موارد دیگر، به راحتی قابل تغییر باشند.
  • ظرافت و زیبایی محصول. در این تابلوها زیبایی و ظرافت از اهمیت زیادی برخوردار است و جزء اولین آیتم­هایی بوده که مراجعه کننده می­بیند. از آنجا که این تابلوها وظیفه معرفی را بر عهده دارند، جذابیت و زیبایی پلاک و سازه بسیار مهم است.
  • یکی دیگر از موارد مهم که در انتخاب این محصول نقش زیادی دارد، قیمت تمام شده آن است. معمولا محصولات داخلی به علت تولید در کارگاه­ های کوچک با تکنولوژی محدود و نداشتن تسلط در کار با متریال­های مختلف، موجب می­شود تا ظرافت­های تولید و بسیاری از نکات استاندارد مورد نیاز در تولید محصول، ضعیف شود و از طرفی دیگر قیمت محصولات وارداتی به شدت بالا می­رود.

ابعاد تابلو رومیزی (پرسنلی):

بنابر سفارش مشتری، تابلو رومیزی در ابعاد و رنگ­های مختلف طراحی و ساخته می­شود. اما معمولا اندازه استاندارد آن در ابعاد 5A است. این اندازه، روی میز فضای زیادی اشغال نمی­کند و از دید خوب و خوانا برخوردار می­باشد. در طراحی و ساخت این تابلوها، نکته قابل توجه این است که امکان درج لوگو شرکت یا سازمان مورد نظر، علاوه بر قابلیت شخصی سازی مطالب وجود داشته و این عامل باعث زیبایی هر چه بیشتر تابلو رومیزی می­شود.

تابلوسازی برند تابلو

سرعت عمل در طراحی و اجرا

ساخت با کیفیت با دستگاه اتوماتیک

تحویل به موقع

نصب حرفه ای

قیمت مناسب

تماس با تابلوسازی برند تابلو

09123039060

جهت مشاوره تماس بگیرید.

گارانتی تابلوسازی برند تابلو
نمونه کارهای ما