تابلو لبه سوئدی

 تابلو حروف لبه سوئدی :

در صنعت تابلوسازی، حروف آلومینیوم لبه سوئدی در مدلهای مختلفی مانند حروف آلومینیوم نوراندیک ترکیبی، حروف آلومینیوم سفید، حروف آلومینیومی طلایی خش‌دار، مسی براق لبه 3 تا 9 سانت قابل طراحی و ساخت می‌باشد.

تابلو آلومینیوم ( لبه سوئدی )

حروف برجسته لبه سوئدی (آلومینیوم ):

حروف برجسته آلومینیومی یکی از انواع حروفهای برجسته فلزی بوده که امروزه در رنگها و طرح‌های مختلف و زیباتر، به صورت مکانیزه در صنعت تابلوسازی ساخته شده و به بازار عرضه می‌گردد. از مزایای این حروف میتوان به وزن سبک آنها اشاره کرد که در عین سبک وزنی، استحکام بسیار بالایی دارند. به همین علت میتوان از این مدل تابلوها، علاوه ­بر استفاده در محیط های بسته، در فضاهای باز و زیر نور آفتاب استفاده کرد.

توانایی هر نوع مانور در طراحی و ساخت این حروف برجسته و مدل‌های جدید و متنوع، متناسب با هر نوع سلیقه ای وجود دارد. جنس این ورق‌ها به گونه ­ای است که هیچگونه تیرگی و کثیفی بر روی سطح آن نخواهد ماند و زمانی که آلودگی یا گرد و غبار بر روی سطح تابلو ایجاد شود، میتوان به راحتی با استفاده از تنظیف آن را دوباره مثل روز اول، تمیز و براق کرد و این عامل در مقایسه با انواع دیگر حروف برجسته مزیت به حساب می آید. از طرفی دیگر به کمک ترکیب این حروف ­ها با ورق های پلکسی گلاس، میتوان مدلهای بسیار زیبا و جدیدتری ساخت.

نمونه کارهای ما

4.5/5 (8 نظر)