تابلو لبه سوئدی

 تابلو حروف لبه سوئدی :

در صنعت تابلوسازی، حروف آلومینیوم لبه سوئدی در مدلهای مختلفی مانند حروف آلومینیوم نوراندیک ترکیبی، حروف آلومینیوم سفید، حروف آلومینیومی طلایی خش­دار، مسی براق لبه 3 تا 9 سانت قابل طراحی و ساخت میباشد.

تابلو آلومینیوم ( لبه سوئدی )

حروف برجسته لبه سوئدی (آلومینیوم ):

حروف برجسته آلومینیومی یکی از انواع حروفهای برجسته فلزی بوده که امروزه در رنگ­ها و طرح­های مختلف و زیباتر، به صورت مکانیزه در صنعت تابلوسازی ساخته شده و به بازار عرضه می­گردد. از مزایای این حروف میتوان به وزن سبک آنها اشاره کرد که در عین سبک وزنی، استحکام بسیار بالایی دارند. به همین علت میتوان از این مدل تابلوها، علاوه ­بر استفاده در محیط­ های بسته، در فضاهای باز و زیر نور آفتاب استفاده کرد.

توانایی هر نوع مانور در طراحی و ساخت این حروف برجسته و مدل­های جدید و متنوع، متناسب با هر نوع سلیقه­ ای وجود دارد. جنس این ورق­ها به گونه ­ای است که هیچگونه تیرگی و کثیفی بر روی سطح آن نخواهد ماند و زمانی که آلودگی یا گرد و غبار بر روی سطح تابلو ایجاد شود، میتوان به راحتی با استفاده از تنظیف آن را دوباره مثل روز اول، تمیز و براق کرد و این عامل در مقایسه با انواع دیگر حروف برجسته مزیت به حساب می­ آید. از طرفی دیگر به کمک ترکیب این حروف ­ها با ورق­ های پلکسی گلاس، میتوان مدلهای بسیار زیبا و جدیدتری ساخت.

گارانتی تابلوسازی برند تابلو
تابلوسازی ارزان
تماس با تابلوسازی برند تابلو

09123039060

جهت مشاوره تماس بگیرید.

نمونه کارهای ما
5/5 (6 Reviews)