تابلو چلنیوم

 تابلو چلنیوم یکی از پرکاربردترین انواع تابلو در زمینه تبلیغات و تابلوسازی بوده و کم هزینه ترین تابلو برای معرفی تجارت است. تابلو چلنیوم که نسل جدید تابلوهای تبلیغاتی است، از متریال چلنیوم و پلکسی گلس ساخته شده و مدت زیادی نیست که وارد صنعت تابلوسازی شده است. اصلی ترین متریال این نوع تابلو، لبه چلنیوم است که از نوعی آلیاژ آلومینیوم با نام اختصاری چلنیوم به بازار تابلوسازی وارد شده است.

.
این مدل تابلو معمولا توسط استادکاران حرفه ای و با ظرافت بسیار ساخته میشود. قسمت مهم تابلو مربوط به رویه آن و بخشی است که نور عبور میکند. این بخش از تابلو، از جنس پلکسی گلس ساخته شده و سیستم روشنایی آن از نور SMD یا LED تامین می­شود که در داخل حروف  قرار گفته است . برای زیرسازی تابلو از نوعی پلاستیک فشرده PVC استفاده میشود.

امروزه تابلو چلنیوم به دلیل مقاومت بالا و تنوع رنگ و مدل، از پرطرفدارترین و زیباترین نوع حروف برجسته میباشد.

روش طراحی و ساخت تابلو چلنیوم:

به دو روش می­توان حروف تابلو چلنیوم را انجام داد. روش اول به صورت دستی می­باشد که سازندگان تابلو، به لبه ها با دست حالت می دهند. در واقع تمام مراحل ساخت، با دست انجام می شوند. البته پلکسی گلاس روی تابلو توسط دستگاه لیزر برش می­خورد. این روش در بین تابلوسازان طرفداران بیشتری نسبت به روش دوم دارد.

در روش دوم، لبه تابلو به کمک دستگاه اتوماتیک خم شده و حالت داده می شود. همچنین تمام برش ها و خط ها و زوایا با کمک دستگاه و بدون دخالت دست انجام می شود. تابلو سازان کهنه کار و قدیمی، تمایل چندانی به این روش از تابلو سازی چلنیوم ندارند. زیرا این افراد بر این باورند که ساخت تابلو چلنیوم نوعی هنر است که باید توسط دست های یک تابلو ساز هنرمند ساخته شود. ولی گروه تبلیغاتی برند تابلو با داشتن دستگاه اتوماتیک چلنیوم ساز حروف چلنیوم را با سرعت و کیفیت بسیار بالا انجام میدهد . که همین سرعت عمل موجب میشود که فروشگاه یا محلی که برای نصب تابلو در نظر گرفته اید خیلی سریعتر مورد استفاده تبلیغاتی قرار گیرد..

مزایای تابلو چلنیوم

  • مقاومت بالای تابلو در برابر هوای سرد و گرم و تابش آفتاب
  • داشتن نوار اسفنجی گردگیر که مانع نفوذ گرد و غبار و باران به داخل آن می شود
  • جلب توجه مشتری در میان فروشگاه های متعدد
  • تابیده شدن نور تابلو به شکل یکنواخت و مناسب
  • طول عمر بالای تابلو چلنیوم

مشتری های این نوع تابلو باید دقت کنند که رویه ی این تابلو دارای دو جنس چینی و اصلی است که جنس چینی کیفیت مناسبی نداشته و در اثر نور آفتاب و تغییر دما، رنگ آن تغییر می کند. همچنین کیفیت لبه ها در جنس چینی ثابت باقی نمانده و از براق بودن آن کاسته می شود. نوع اصلی تابلو ضمن داشتن مقاومت بالا، دارای رنگ ­بندی متنوعی است.

چلنیوم پانچی ، چلنیوم کریستالی ، لترمکس و چلنیوم ساید به صورت نور از بقل از انواع تابلو چلنیوم میباشند.

این تابلو در بازار برجستگی های متفاوتی داشته و با ضخامت های مختلفی ساخته می شود. بیشترین برجستگی لبه که استفاده می شود، 11 سانتی متر بوده و لبه ی 9 و 7 سانتیمتری آن نیز موجود است . به طور معمول رنگ های طلایی، مشکی و استیل تابلو چلنیوم طرفداران بیشتری دارد.

سرعت عمل در طراحی و اجرا

ساخت با کیفیت با دستگاه اتوماتیک

تحویل به موقع

نصب حرفه ای

قیمت مناسب

آیکن تماس

09123039060

جهت مشاوره تماس بگیرید.

garanti
نمونه کارهای ما
صفحات مرتبط
تابلو کامپوزیت
تابلو کامپوزیت
تابلو ترمووود
تابلو ترمووود
تابلو استیل
تابلو استیل
تابلو وکیوم
تابلو وکیوم
تابلو فلزی
تابلو فلزی
تابلو پلاستیک
تابلو پلاستیک
تابلو آلومینیومی
تابلو آلومینیوم
تابلو لاسوگاسی
تابلو لاسوگاسی