تابلو وکیوم

تابلو وکیوم به حروف برجسته سه بعدی گفته شده و یکی از جدیدترین تابلوهای تبلیغاتی می‌باشد که امروزه در کنار سایر تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته از جمله حروف استیل، حروف چلنیوم، حروف نئون پلاستیک و … بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته.

تابلو وکیوم به دلیل شکل حروف سه بعدی، از زیبایی خاصی برخوردار بوده و آن را از سایر تابلوهای حروف برجسته متمایز کرده است. تابلو سه بعدی وکیوم به وسیله دستگاه تمام اتوماتیک و از طریق حرارت دادن پلکسی گلس، ساخته می‌شود. به گونه ­ای که پس از طراحی حروف، به وسیله دستگاه  CNC، الگوی کار برش داده شده و بر روی دستگاه وکیوم قرار می‌گیرد. در مرحله بعد روی الگوی کار، ورق پلکسی گلس قرار گرفته و حرارت داده می شود و درنهایت ورق حرارت دیده ساکشن شده و شکل قالب را به خود می‌گیرد.

تابلو وکیوم تابلوسازی برند تابلو با آبکاری فانتاکروم

حروف برجسته تابلو وکیوم را می‌توان با تلفیقی از سایر حروف برجسته، مانند حروف استیل و در رنگ‌های متفاوت طراحی و تولید کرد. در هنر تابلوسازی تلفیق انواع حروف برجسته باعث ساخت زیبای تابلو وکیوم می‌شود.

قیمت تابلو وکیوم در مقایسه با دیگر تابلوهای سه بعدی، از جمله تابلو چلنیوم، به علت مراحل ساخت آن، بیشتر بوده و تنها تفاوت آن با حروف پلاستیک و چلنیوم، برجسته بودن پلکسی رویه کار می‌باشد.

ساخت حروف برجسته و سه بعدی وکیوم:

با استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک در کمترین زمان می­توان حروف برجسته سه بعدی وکیوم را تولید کرد. قبل از ساخت این نوع حروف به شکل برجسته، با استفاده از دستگاه قالب پلکسی را به اندازه 3 سانت از هر طرف برجسته کرده و پس از لبه خوردن، جلوه کار زیبا می‌شود. طرح حروف باید در ابتدای کار، توسط برنامه مخصوص طراحی شود. بعد از طراحی قالب چوبی برای حروف، به وسیله دستگاه CNC برش زده و آماده خواهد شد. در دستگاه حرارتی صنعتی، قالب چوبی در شرایط خلا، بر روی صفحه پلکسی به صورت یک تکه پرس می‌گردد.

پس از پرس قالب‌های چوبی، حروف وکیوم شده روی پلکسی به شکل سه بعدی و برجسته در می آیند. در مرحله بعد، حروف را روی میز مخصوص برش، جدا کرده و در بعضی موارد امکان آبکاری کروم و رنگ پذیری را دارد.

تابلوهای وکیوم سه بعدی به تازگی وارد بازار تبلیغات شده و دید عالی و جذابیت زیادی برای مشتری دارد. طراحی و ساخت این نوع حروف بر خلاف سایر تابلوهای مرسوم در بازار، تجهیزات به خصوصی نیاز داشته و به وسیله دستگاه‌های مخصوصی تولید می‌شود.

مزایای تابلو وکیوم (حروف برجسته سه بعدی):

  • ضد آب و مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی مانند: تابش نور آفتاب، گرد و غبار، ضربه، برف و باران، رطوبت و…
  • دارای قابلیت اجرای نورپردازی های ترکیبی و چشم نواز
  • ایجاد شکل و حالت خاص سه بعدی روی حروف
  • دوام، استحکام، یکپارچگی و عمر زیاد
  • سبک و انعطاف پذیر نسبت به طلق‌های پلاستیکی
  • شبیه سازی حروف ریخته گری شده مانند برنج و آلومینیوم و سایر فلزات

تابلوهای وکیوم به علت نوردهی، شکل فانتزی و تنوع رنگ و مدل، با سایر تابلوهای تبلیغاتی از جمله چلنیوم رقابت تنگاتنگ داشته و طرفداران زیادی دارد.

شماره تماس شرکت تابلوسازی برند تابلو
  • قالب چوبی وکیوم
  • تابلو وکیوم
  • تابلو وکیوم برند تابلو
  • طراحی سه بعدی لوگو

طراحی و ساخت لوگوی وکیوم سه بعدی زعفران بهرنگ

نمونه کارهای ما